transceivere ieftine

Transceivere

1 2>>
lichidare
-37%
239lei

Transceiver Allied Telesis AT-SPFX2-00

  • Porturi: 1 x 100Base-FX
    1 x LC 100Base-FX
Vezi aici
Lichidari de stoc
Transceivere
309lei

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

  • Porturi: 1000Base-SX Gigabit Ethernet
423lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP MGBSX1

  • Porturi: 1 x LC 1000Base-SX
434lei

Transceiver Cisco 1000 Base-T Mini-GBIC SFP MGBT1

  • Porturi: 1 x RJ-45 1000Base-T Network
894lei

Transceiver HP X121 1G SFP LC LX J4859C

  • Porturi: 1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only
1159lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP

  • Porturi: 2 x LC SX SFP
1339lei

Transceiver HP 10G SFP+ LC SR J9150A

  • Porturi: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR); Duplex: full only
2194lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LXLH SFP

  • Porturi: 2 x LC LH/LX SFP
-74%
52lei
199 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX

  • Porturi: 1 x 1000Base-SX
58lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBS10

  • Porturi: 2 x LC single mode
    1 x Ethernet 1000Base-LX
352lei

Transceiver Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP MFEFX1

  • Porturi: 1 x network, Ethernet 100Base-FX, LC multi-mode x 2
654lei

Transceiver Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP MFELX1

  • Porturi: 1 x LC Duplex 100Base-LX Network
1164lei

Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km

  • Porturi: 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX
1209lei

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP

  • Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet SFP
1 2>>
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured