transceivere ieftine

Transceivere

Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
246lei

Transceiver Dell Networking SFP 1000BASE-SX

  • Porturi: 1000Base-SX Gigabit Ethernet
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
268lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC SX JD118B

  • Porturi: 1 LC 1000Base-SX port
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
804lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LH SFP MGBLH1

  • Porturi: 1 x 1000Base-LH
Vandut de DC-SHOP.RO
1464lei

Transceiver Cisco 1000BASE-SX SFP

  • Porturi: 2 x LC SX SFP
Vandut de DC-SHOP.RO
-74%
52lei
199 lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBSX

  • Porturi: 1 x 1000Base-SX
Vandut de DC-SHOP.RO
58lei

Transceiver Trendnet Mini-GBIC TEG-MGBS10

  • Porturi: 2 x LC single mode
    1 x Ethernet 1000Base-LX
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
Vandut de DC-SHOP.RO
1164lei

Transceiver D-Link 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX 2km

  • Porturi: 1 port Mini-GBIC SFP - 100 BaseLX
Vandut de DC-SHOP.RO
1339lei

Transceiver Cisco 1000Base-T SFP

  • Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T Ethernet SFP
Vandut de DC-SHOP.RO
2894lei

Transceiver Cisco 1000BASE-LXLH SFP

  • Porturi: 2 x LC LH/LX SFP
Vandut de DC-SHOP.RO
3049lei

Transceiver HP X120 1G SFP LC LX JD119B

  • Porturi: 1 SFP 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX)
Vandut de DC-SHOP.RO
["408965-0","408956-0","222643-0","98360-0","408976-0","82353-0","397679-0","408973-0","78910-0","76533-0","99313-0","99314-0","79517-0","219332-0","187858-0","187861-0","222480-0","222513-0","408969-0","95742-0","90258-0","219311-0","90286-0","219344-0","76534-0","77954-0"]
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
14 zile, pentru comenzile la distanta
Visa Verified
Visa Verified
Mastercard Secured
Mastercard Secured