switch uri ieftine

Angajam Curier, Operator calculator, Programator PHP, Gestionar depozit si alteleVezi detalii
x

Switch uri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
promo
-40%
84lei
139 lei

Switch TP Link TL-SG105 5 porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5-Port 10/100/1000Mbps
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
  • Montabile in rack: Nu
-30%
208lei
299 lei

Switch Cisco 8-Port Gigabit SG110D-08

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1p
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3az
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: Porturi LAN: 8 x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
-37%
37lei
59 lei

Switch TP Link TL-SF1005D 5 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5)
  • Montabile in rack: Nu
promo
-39%
42lei
69 lei

Switch TP Link TL-SF1008D 8 Porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7 ,8)
  • Montabile in rack: Nu
-25%
127lei
169 lei

Switch D-Link DGS-108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde:
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): RAM Buffer 128 KB
  • LED Indicators
    Per device: Power
  • Montabile in rack: Nu
promo
-25%
59lei
79 lei

Switch Tenda SG105 5 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED
promo
-18%
89lei
109 lei

Switch Tenda SG108 8 Port-uri Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/u/x/ab
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators 1*power LED
-11%
97lei
109 lei

Switch D-Link DES-108 8 porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP CAT 3, 4, 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-586 100-ohm STP (100 m max.)
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 768 KBytes per device
  • LED Indicators Per port: Link/Activity
  • Montabile in rack: Nu
-19%
105lei
129 lei

Switch D-Link DGS-105 5 porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde:
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twistedpair copper)
  • Management Fara Management
  • Conectivitate:
    100BASE-TX, 1000BASE-T: UTP CAT 5/5e (100 m max.) /EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.)
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB):
    Jumbo Frames 9,000 Bytes
  • LED Indicators
    Per device: Power
  • Montabile in rack: Nu
-30%
125lei
179 lei

Switch TP Link TL-SG108 8 porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x
    CSMA/CD
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Ports
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators System Power
    Link, Speed and activity indicators per port built into each RJ-45 port
  • Montabile in rack: Nu
271lei

Switch Tp-Link Gigabit TL-SG108PE 8-Port Gigabit Easy Smart Switch cu 4-Port PoE

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 8x RJ-45
  • PoE Cu PoE
  • Buffer (MB): 1.5 MB
  • LED Indicators System/PWR, Link/Activity
promo
-20%
399lei
499 lei

Switch TP Link TL-SG1016de 16 porturi Gigabit Montabil in Rack

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1p
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
Vezi aici
Resigilate
Switch uri
Vezi aici
Lichidari de stoc
Switch uri
promo
-20%
399lei
499 lei

Swittch TP Link TL-SL2218 16 porturi Fast Ethernet 2 porturi Gigabit 2 SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde:
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate:
    2 x Combo Gigabit SFP Slots
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 5.4Mpps
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate:
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
-20%
440lei
549 lei

Switch TP Link TL-SG1024 24 porturi Gigabit

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act
  • Montabile in rack: Da
lichidare
-5%
519lei
549 lei

Switch Planet GSD-908HP 8-Port Gigabit POE

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3af
    IEEE 802.3at
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8-port 10/100/1000T 802.3at Power over Ethernet + 1-port 10/100/1000T Desktop Switch
  • PoE Cu PoE
  • LED Indicators Da
  • Montabile in rack: Nu
-8%
549lei
599 lei

Switch TP Link TL-SG1024DE 24 porturi Gigabit

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1p
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
promo
-19%
649lei
799 lei

Switch TP Link TL-SG3216 16 porturi Gigabit 2 porturi SFP

  • Porturi: 16
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512KB
  • Montabile in rack: Nu
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
resigilat
-55lei
799lei
854 lei

Switch Moxa EDS-305 5 PORT 10/100M Resigilat

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3x for Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5x 10/100BaseT(X) Ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): n/a (EDS-305), 512 kbit (EDS-308/309), 1.25 Mbit (EDS-316)
924lei

Switch Ubiquiti EdgeSwitch PoE 8-port Gigabit 2-port SFP 150W

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ak,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 sloturi a modulului SFP
  • PoE Cu PoE
  • Securitate: SNMP,SSH,SSH-2
929lei

Switch Ubiquiti EdgeSwitch 24-port + 2xSFP Gigabit

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 2 porturi SFP
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: SSH,SSL/TLS
promo
-37%
69lei
109 lei

Switch TP Link TL-SG1005D 5 Porturi Gigabit

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 Porturi RJ45 10/100/1000Mbps
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, Link/Act (100M, 1000M)
  • Montabile in rack: Nu
-34%
111lei
169 lei

Switch TP Link TL-SG1008D 8 Porturi Gigabit

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x CSMA/CD, TCP/IP
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX)
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power, 10/100M, 1000M 100M
  • Montabile in rack: Nu
-130lei
734lei
864 lei

Switch TP Link TL-SG3424 24 porturi Gigabit 4 porturi SFP

  • Porturi: 24
  • Standarde: IEEE 802.3i
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3ab
    IEEE802.3z
    IEEE 802.3ad
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.1d
    IEEE 802.1s
    IEEE 802.1w
    IEEE 802.1q
    IEEE 802.1x
    IEEE 802.1p
  • Management Cu Management
  • Conectivitate: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Da
  • Securitate: IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
37lei

Switch Netis 5-Port Fast Ethernet ST3105S

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
    IEEE 802.3x Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 * 10/100M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators PWR, 1-5
  • Montabile in rack: Nu
-16%
41lei
49 lei

Switch Tenda S105 5-Port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x RJ45 ports
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators Power/ Link/Act
  • Montabile in rack: Nu
-12%
43lei
49 lei

Switch Tenda S108 8-Port Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 RJ45 ports
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Nu
46lei

Switch D-Link GO-SW-5E 5-port Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde:
    IEEE 802.3az EEE power saving
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 48 KB per device
  • LED Indicators
    Per device: Power
  • Montabile in rack: Nu
48lei

Switch Trendnet 5-Port Fast Ethernet TE100-S5

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3 10Base-T
    IEEE 802.3u 100Base-TX
    IEEE 802.3x Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100Mbps Auto-MDIX RJ-45 Ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 384Kbits per device
  • LED Indicators Power, Link/ACT, 100Mbps
  • Montabile in rack: Nu
49lei

Switch Planet FSD-503 5-Port Fast Ethernet Metal Case

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x 10/100 Mbit/s
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Nu
-17%
49lei
59 lei

Switch Netis 8-Port Fast Ethernet ST3108S

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
    IEEE 802.3x Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 * 10/100M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators PWR, 1-8
  • Montabile in rack: Nu
51lei

Switch Edimax ES-3305p 5 Porturi Fast Ethernet

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T
    IEEE 802.3u 100BASE-TX
    IEEE 802.3x Flow Control
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 x RJ-45 Port
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): Buffer Memory: 56K
  • LED Indicators Per Port: Link/Act
    Per Unit: Power
  • Montabile in rack: Nu
-10%
53lei
59 lei

Switch D-Link GO-SW-8E 8-port Fast Ethernet

  • Porturi: 8
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 96 KB per device
  • LED Indicators
    Per device: Power
  • Montabile in rack: Nu
59lei

Switch Edimax 8 Porturi Fast Ethernet ES-3308P V3

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T
    IEEE 802.3u 100BASE-TX
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3az
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • Montabile in rack: Nu
61lei

Switch Planet FSD-803 8-Port Fast Ethernet Metal Case

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
  • Management Fara Management
  • PoE Fara PoE
  • LED Indicators One for Power
    One for Link / Act per port
  • Montabile in rack: Nu
61lei

Switch Netgear 5 Port Fast Ethernet FS205-100PES Plastic

  • Porturi: 5
  • Standarde: 802.3i 10BASE-T Ethernet IEEE
    802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    802.3x flow control
    802.3az Energy Efficient Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 5 10/100Mbps
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 384 Kbits
  • Montabile in rack: Nu
62lei

Switch Digitus N-Way 5 Port Fast Ethernet Negru

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3 - 10BaseT
    IEEE 802.3u - 100BaseTX
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: WAN: RJ45
  • PoE Fara PoE
62lei

Switch Trendnet 8P Fast Ethernet TE100-S8

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3 10Base-T
    IEEE 802.3u 100Base-TX
    IEEE 802.3x Flow Control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x 10/100Mbps Auto-MDIX RJ-45 Ports
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 512Kbits per device
  • LED Indicators Power, Link/ACT, 100Mbps
  • Montabile in rack: Nu
64lei

Switch ZyXEL ES-105A V3 5 porturi Fast Ethernet Silver

  • Porturi: 5
  • Standarde: IEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.3x
    IEEE 802.3az
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: LAN: 5 x RJ-45
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 56 KB
  • LED Indicators PWR: Power
    Per port: Link/Activity
  • Montabile in rack: Nu
65lei

Switch Edimax ES-3308p 8 porturi

  • Porturi: 8
  • Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T
    IEEE 802.3u 100BASE-TX
    IEEE 802.3x Flow Control
    IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 x RJ-45 Port
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): Buffer Memory: 56K
  • LED Indicators Per Port: Link/Act
    Per Unit: Power
  • Montabile in rack: Nu
71lei

Switch Netgear 8 Port Fast Ethernet FS208-100PES Plastic

  • Porturi: 8
  • Standarde: 802.3i 10BASE-T Ethernet IEEE
    802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
    802.3x flow control
  • Management Fara Management
  • Conectivitate: 8 10/100Mbps
  • PoE Fara PoE
  • Buffer (MB): 768 Kbits
  • Montabile in rack: Nu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>>
Deschidere colet
Poti opta pentru deschidrea coletului la livrare
Livrare rapida
Lucram cu cele mai rapide firme de curierat din tara
Retur garantat
Ai 14 zile timp sa te razgandesti